دوشنبه - ۱۳ مرداد ۱۳۹۹

Google AdSense

همانطور که قبلا هم گفتم دوست دارم بتوانم از سرویس Google AdSense برای سایت استفاده کنم.دلیلی که برای خودم دارم فقط جنبه مادی این مساله نیست چون فکر می کنم در صورت استفاده از این سرویس و نگهداری درست آن خود به خود در محتوای تولیدی در وب سایت هم تاثیر مستقیم خواهد گذاشت.

جواب درخواست از گوگل برای این سرویس برگشت خورد به همان علتی که اشاره کردم ، یعنی انگلیسی نبودن محتویات این وب سایت. وب سایت های فارسی زبانی که از این سرویس استفاده کرده اند مانند هودر و مجله کاپوچینو برای غلبه بر این مشکل در انتهای هر مطلب و یا برای معرفی هر مطلب از توضیح کوتاهی به انگلیسی استفاده کرده اند.این کار کمی مشکل به نظر می رسد چون در آن توضیح مختصر باید با کمترین کلمات ممکن بهترین و مرتبط ترین توضیح ارائه شود.اما مسلما در صورت پیاده سازی صحیح نتیجه مطلوبی در بر خواهد داشت.

تبلیغات متنی که با پیش بینی رشد 150 درصدی تا سال 2006 – از– آن را تبدیل به یکی از بهترین روش های تبلیغ می کند تنها زمانی ارزش خواهد داشت که هدف تبلیغات وب سایت ها و یا خدماتی باشد که با محتوای محل تبلیغ هماهنگی داشته باشد.وجود انواع مختلف تبلیغ و امکان اعمال نظرات شما در تبلیغات Google AdSense این سرویس را برای تبلیغ کم نظیر کرده است. Google AdSense که برای شما در ازای دفعات کلیک درآمد ایجاد می کند بازه ی قابل توجه 5 سنت تا 15 دلار برای هر کلیک را پوشش می دهد.

اگر شما هم واجد شرایط برای استفاده از خدمات Google AdSense نیستید می توانید از ابزاری که به صورت کاملا واقعی تبلیغ شما را شبیه سازی می کند استفاده کنید.با استفاده از Google AdSense: Preview Tool شما می توانید ببینید که اگر از سیستم تبلیغات متنی گوگل در وب سایت خود استفاده می کردید چه نتایجی برای شما حاصل می شد.

شما با استفاده از این ابزار می توانید هر چهار حالت پیش فرضی را که گوگل برای وب سایت شما تولید می کند را ببینید. خودتان بیشتر بخوانید و از این ابزار می توانید استفاده کنید.توجه داشته باشید که باید آدرس وب سایت و یا وبلاگ و یا صفحه ای را که می خواهید تبلیغ برای آن تولید شود را کامل وارد کنید.

همچنین ببینید

سنسورهای تشخیص زلزله

در مورد تشخیص زود هنگام زلزله و سیستم های هشدار مانند Earthquake Warning System دوست …

5 نظر

  1. برای کسایی که داخل ایرن هستند کلا استفاده از این سرویس خیلی سخته ولی اگر بشه هم چی میشه :)

  2. می بینم که رفتی تو کار اد سنس. تا جائی که من میدونم. چک بین المللی میفرستن به آدرسمون و احتیاجی به کردیت نیست