دوشنبه - ۱۳ مرداد ۱۳۹۹

مشاهده متن فارسی در اندروید

در حال حاضر برای مشاهده نوشته های فارسی در اندروید (من از اندروید نسخه ۲.۱ بر روی HTC Legend استفاده می کنم.) روش آسان و بدون دردسری وجود ندارد. منظورم از روش آسان عدم استفاده از rootکردن موبایل مبتنی بر اندروید است.

تنها روشی که پیدا کردم استفاده از یک برنامه با عنوان customfonttextviewer است. بعد از اینکه برنامه را از اینجا دانلود کردید با استفاده از راهنمای آن (که در واقع چیزی به جز کپی پیست در برنامه نیست) حداقل خواهید توانست نوشته ها و پیغام های فارسی را بخوانید.

همچنین ببینید

نظارت کاربران موبایل و IMSI Catcher

بعد از نوشته جاسوسی همه جانبه به نظرم رسید، در خصوص تکنولوژی‌ها، قوانین و محدودیت‌های مرتبط با …

یک نظر

  1. اگر دردسر روت شدن رو کسی می خواد تحمل کنه، من پیشنهاد می کنم سیانوژن مد بریزه رو گوشی و از اون بجای اندروید عادی استفاده کنه… توی سیانوؤن مد همه نوشته های فارسی درست نمایش داده می شه و حتی توی بعضی ورژن ها کی برد فارسی هم روش نصبه. http://www.cyanogenmod.com
    همه ی گوشی ها ساپورت نمی شن. برای آموزش گام به گام نصب این سیستم عامل باید وارد لینک بالا بشین، روی Get Cyanogenmod کلیک کنید و از لیست گوشی خودتونو انتخاب کنید. اگه گوشیتون اونجا نبود، شرمنده :(
    اولین گزینه از قسمت stable رو دانلود کنید (این فایل تبدیل اندرید عادی به سیانوؤن مد هست) و برای آموزش نصب لینک Wiki رو که زیر گزینه های stable, latest, nightly و غیره قرار داره بزنید. اینجا توضیحات کامل وجود داره.
    در ضمن، ورژن 2.3.5 به بالای اندروید به طور عادی ساپورت فارسی داره….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.