اگر ذهن من هم Log File داشت.

پنجشنبه ۲۴ PM: آخ فردا ساعت 7 باید سر جلسه کنکور باشم!
جمعه ۶ AM: (ساعت) زر زر زر زر زر زر
جمعه ۶ AM: ای بابا این کارت شرکت در جلسه کوش پس ….
جمعه ۶:۱۰ AM : لعنت به این حواس. توی تاکسی جا موند. (نفس لوامه: خاک بر سرت) (نفس مطمئنه: مطمئنی؟!)

جمعه ۶:۱۱ AM: حیف شد. سال بعد (در حال برگشتن به تخت)
جمعه ۷:۰۰ AM : (زنگ تلفن) (جلال: مهران هنوز خوابی! پاشو بیا امتحان بده!) باشه باشه دارم میام تق! (به سمت تخت)
جمعه ۱۰:۳۰ AM: سلام مهران ببین این … تق!
جمعه ۱۱:۳۰: به به چه صبح خوبی. چه خوب شد درس نخوندما!!!

7 فکر می‌کنند “اگر ذهن من هم Log File داشت.

 1. اتفاق خاصی نیافتاد. ساندیس که ندادند کیکش اما خوب بود اما به بعضی ها نرسیده بود :))

 2. سلام ! گذرا مسیرم به وبلاگ شما و جلال خورد . این مطلب رو دیدم و یاد کنکوری افتادم که در ایران هر سال برگزار میشه ! نمی دونم تو این مدت نگاهم به دانش آموزان کنکوری افتاده که چه قدر تلاش می کردند ! تا اینکه سد کنکور را پشت سر بزارن و آخرش هم احیانا جایی رو قبول بشن که اصلا علاقه ندارند ! در کنار این هم انتظار داریم با این شیوه تحصیلات به نتیجه برسیم و در دنیای امروز حرفی واسه گفتن داشته باشیم … خیلی جالبه که دانشگاه های ایران خیلی شباهت به یک قیف دارند که وارونه است ؛ وارد شدن بسیار دشوار در کنارش وقتی وارد شدید دوران دانشگاه رو مثل دوران درس خواندن در دبیرستان بگذرونید …. و در کنار این خیلی از مسایل به همین گونه دست در دست هم میدن تا اینکه در دنیای امروز یه ایرانی مجبوره هویت ایرانی بودنش در خیلی از موارد پنهان کنه .
  به امید روزی که شاهد این مسائل نباشیم .

 3. سلام
  من یه سوال دارم
  من عضو یک شبکه ای هستم که محدوده رمزهای تعریف شده توسط ادمین رو می دونم مثلا از ۱ تا ۱۰۰ حتی رمز سرور هم در همین محدوده است حالا اگه بخوام برنامه ای بنویسم یا از نرم افزاری استفاده کنم که برای ورود به نام یک یوزر یا به سرور مدام این محدوده را تست کنه چیکار باید بکنم ؟
  اگه پاسخ رو به آدرس ایمیلم بفرستید ممنون می شم .
  deer_sara_deer@yahoo.com
  با تشکر
  سارا

 4. http://www.oxid.it/cain.html می تونه راه حل راحتی باشه. البته اگر از ماشین لینوکسی استفاده می کنید که توانایی اسنیف کردن رو توی شبکه داشته باشه راه حل های دیگری هم دارید. در هر صورت در موردی که شما مطرح کردید brute force های ابتدایی می تونه جواب بده. البته دقت کنید اگر شبکه شما کمی هوشمند طراحی شده باشد امکان ردیابی شما نیز وجود دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.