چهارشنبه - ۲۰ فروردین ۱۳۹۹

بلاگیان و جشنواره

به لطف شب امتحان و سرماخوردگی دوباره دارم می نویسم.خب چند روزی بود که هر روز می خواستم بنویسم اما حس و حالش نبود.مهران هم که بدتر از من.کلی به ملت قول دادم زدم زیرش که حسابی یه جوریم.

اول از این آقای پرورش که قرار بود توی سایت Iran Techies بنویسم عذر خواهی که دیر شدش.ایشالا بعد از امتحان ها می نویسم.

بعدش هم جاتون خالی نمایشگاه،کلی خوب بود و لذت بردیم رو انواع دوستان رو دیدم و اما مثل اینکه آخرش خراب شده.
من از اوایل تشکیل گروه به لطف محمد رضا طاهری عزیز در جریان جلساتشون بودم و جدا تا تشکیل غرفه و راه اندازیش خیلی زحمت کشیدند.

من دو روز از پنج روز رو رفتم،به نظر من جدا شاید دوروبر 60 درصد بازدید کننده ها به هدف غرفه بلاگرها آمده بودند و اگر نبود احتمالا چیز زیادی از جشنواره نمی موندش.

خیلی از دوستان عزیز اونجا همدیگه رو دیدند و تبادل افکار موج می زد و از بلاگر های حرفه ای تا تازه کارها همه بودند. از مهسای 10 ساله تا اون پیرمرد 60 ساله و ادبی نویس ها و فنی نویس ها.دوربین عکاسی هم که جزو ثابت تمام زاویه های نگاه بود.تق و تق یک شات.این قدر دوستان رو دیدم که می ترسم همه رو نگام اما به تریتبی که یادم هست میشه احسان مظلومی ، داریوش ، فرهاد اصغرزاده ، محسن احمدی ، زهیر خوش تیپ ، مسعود ، محمدرضا طاهری ، امیر عظمتی ، محمد مجریان ، آقای ایران سرورز ، سهیل iDevCenter ، مجید آنلاین که جدا پسر نازی هستش ، مهدی دنیای یک ایرانی ، بچه های پرستو ( آرش و بقیه شون ) ، رضا آنلاین یا رضا هیتی ، نیمای سرگردون و همچنین علیرضا شیرازی و امیر احسانی خیلی دیگر از دوستان که اگر اسم نمی برم شاید از مریضی باشه.

خلاصه این ها دوستانی هستند که به نظرم هر کدومشون تو یک زمینه متخصص هستند و چه دوستانی که ندیدم مثل آراز و حامد بنایی و علی پرورش و احسان پگاه و …. این دوستان هم که به نوبه خودشون نیاز به تعریف ندارند.اما این قصه ای که سر اختتامیه پیش اومده اصلا براشون قشنگ نبوده.تو جشنواره خیلی ها بودند که اصلا نمی دونستند بلاگ چی هست اما الان می دوند خیلی ها بودند که با این هم تولید محتوای فارسی آسنا نبودند اما الان می دوند.

درسته که با همه حرف هایی که مطرح شد موافق نیستم مثل تشکیل این انجمن بلاگ نویسان.اینا می خواهند بلاگ رو که از بنیان آزاد هست محدود کنند… بگذریم اون روز نیما که داشت قاطی می کرد….

این آخرش هم با کم شمردن بچه ها حسابی به نظرم برای خود جشنواره بد بوده.همه می دونیم که چقدر همه بچه ها زحمت کشیدند بدون هیچ مزدی.جدا من از همه شون به خصوص آقای طاهری سپس گذارم.

خلاصه دم همه گرم .اینجا ها رو خونید فور مور اینفو :

http://infest.blogian.com

http://weblog.azemat.com/archives/002275.php

http://www.w3schoolsir.com/

اندر احوالات نمایشگاه… – جوتی
افتضاح در اختتامیه جشنواره – آرشی
خسته نباشید! – سرگردون
گفته ها و ناگفته های جشنواره وب – عصیان
اختتامیه جشنواره وب – گلوریا
اختتامیه جشنواره ؟ – نرم افزارهای آموزشی
بی برنامه ترین اختتامیه برای یک جشنواره – وبلاگ کارگاه
جشنواره وبلاگ، وبلاگر ها و نشریات وبلاگی – یک کلیک برای همیشه

( کپی از وبلاگ بلاگیان )

همچنین ببینید

مرور مختصر بر ادبیات بازاریابی دیجیتال

دوره فشرده بازاریابی دیجیتال چیست؟ دوره فشرده بازاریابی دیجیتال که در ۲ روزه برگزار خواهد …

8 نظر

  1. سلام . خوشحال شدم دیدمت

  2. حاجی rssت تغییر می کنه یا برنامه من خرابه ؟

  3. بابا اسم منو هم ردیف اینا نیار…فکر میکنن چیزی بارمونه!

  4. sa’adatesho nadashtam bebinimet, shad bashid

  1. تعقيب: One Click For Ever