کمی لینک و حرف و سیمرغ و دوربین

چند وقتی هست که می خوام به خیلی چیز ها لینک بدم و خیلی از نوشته ها رو برای بلاگ آماده کنم که کمتر وقتش میشه.

مجله امنیتی سیمرغ

اول< حتما تا به حال در مورد اولین نشریه امنیتی شنیدید.کار بسیار قشنگی هست و یکی از چیزهایی که من دوست داشتم ۲ سال پیش داشته باشم البته به صورت چاپی.من خودم دوست داشتم یک ماهنامه بود در مورد امنیت که می تونست خیلی کار جالبی باشه.ما توی ایران به چنین چیزی نیاز داریم،حالا راه نیافتاده چند سال دیگه حتما یک نشریه چاپی حرفه ای در مورد امنیت خواهیم داشت. گروه امنیتی سیمرغ هم که چند وقتی است شروع به کار کرده می تونه خیلی چیز خوبی باشه اما به چند شرط: یکی اینکه توی این کار کم نیارند،یعنی ول نکنید یک هو.بعدش هم اینکه یک سرو دست حسابی به این نشریه الکترونیکیشون بکشند.

به نظرم مثل همیشه که MT خیلی چیز خوبی هست برای مجله هم چیز عالی می تونه باشه.من خودم فکر می کنم اگر این بچه به صورت ثابت شروع به کار کنند و یک مجله تر و تمیز الکترونیکی آماده کنند حسابی کارشون بگیره.البته برای این کار احتیاج دارند که حتما وقت بزارند و بررسی کنند.درست کردن یک مجله واقعی کار آسونی در آغاز نیست.

بعدش هم اینکه بچه ها اگر می خواهید این کار را ادامه دهید جدا هکرمنش باشید.به حقوق هم احترام بزارید و از هرگونه lamer بازی جدا به دور باشید.الان سایت ها و وبلاگ هایی که آموزش هک و کرک می دهند کم نیست ، اما نکته قابل توجه lamer بازی ( به جاش می گم احمق بودن ) صاحبان مطالب هست.

الان مطالب خوبی هست مثل چیزهایی واقعا ارزشمندی که آراز می نویسد ،و یا مطالب دوست داشتنی تیم پرشین کرکرز .اینا رو گفتم چون این دوستای خوبم با ابنکه هر کدومشون استاد هستند اما از دیدن سایتشون یه تازه وارد نمیترسه.میدونید منظورم چیه یعنی آقا جون شما که شروع کردید خواهشا خوب باشید و بمونید.متشکرم نقطه

بعد هم اینکه از این knoppix خوشم اومد که تبلیغ سی دیش رو کردید.ملت رو با این چیزا آشنا کنید که ثواب داره.

عکاسی

دیگر هم این سایت عکاسی که خودش به کنار و این وبلاگ دوربین دیجیتال که رفته و جزوی از اون سایت شده هم همون کنار شاید اونورتر.من با مطالبش حال می کنم،با اینکه چیز زیادی از عکاسی حالیم نمیشه اما مطالبش کلی به درد ملت می خورد.اینم لینکش‌ : دوربین دیجیتال

و یک جمله که امروز شنیدم : از مخالفین نوشته های خود نترسید ،بدانید بادبادک ها با باد مخالف بالاتر می روند.

5 فکر می‌کنند “کمی لینک و حرف و سیمرغ و دوربین

 1. دوست گرامی سلام …. علی هستم مسئول روابط عمومی گروه سیمرغ … ممنون از اینکه لطف کردید و درباره ما نوشتید … اما ۳ نکته را لازم دیدم عرض کنم :
  همان طور که میدانید استفاده از برنامه های مدیریتی مثل :
  CMS or MT
  درست است که کار مدیریت و اصلا به طور کلی اداره سایت را بهبود میبخشند ولی … همان طور که میدانید استفاده از این نوع سیستم های مدیریتی اصلا به طور کلی مسئله گروه امنیتی بودن ما را به زیر سوال میبرد … شما اگر توجه کرده باشید به طور کل برنامه هایی مثل :
  phpnuke or cms
  تقریبا هر ۳ هفته یکبار پچ هایی برای وصله پینه کردن برنامه هایشان ارائه میکنند و اصلا و ذاتا ما :
  sql
  و رابطه های استفاده از آن را تا حد ممکن محدود کرده ایم
  ونیز اگر دقت کرده باشید ما حتی سیستم مسابقه سایت و عضو گیری آن را از سایت اصلی جدا کردیم تا نداشتن مسائل امنیتی را به همه ثابت کنیم … ما هنوز کاری را شرو ع نکرده ایم میایند مثلا در قسمت مسابقه سایت هر کاری میکنند تا جوابهای مسابقه را پاک کنند .. حال در صورتیست که اگر از برنامه هایی مثل :
  farsinuke
  استفاده میکردیم .. عاقبتمان همان میشد که بر سر بسیاری از گروه های قبلی آمده ولی به هر حال :
  … اینرا هم بگویم که مگر ما ببخشید (سادیسم) داریم
  که این همه به خودمان زحمت آپدیت تقریبا دستی و استفاده از کمترین امکانات را بدهیم
  و نکته آخر : دوست عزیز خواهش میکنم اگر زمانی وقت پیداکردید لینک ما را هم در سایتتان قرار دهید … چون من هر چه از دیدم لینکی از سایت را مشاهده نکردم …
  و خواهشی دوستانه : اگر لطف کنید و صحبت های ما را در سایتتان قرار دهید ما را سر افراز کرده اید … چون حداقل دوستانی که رنج این کار را کشیدند حال ما را درک میکنند.

  ممنونم که تا به اینجا صحبتهایم را تحمل کرده اید امیدوارم که همکاری گسترده ای را با هم آغاز کنیم … با تشکر گروه امنیتی سیمرغ.
  http://www.simorgh-ev.com

 2. سایت خیلی خوبی میشه اگر روش خوب کار کنن, مخصوصا اینکه مطالب جدید و کاربردی تو سایتشون بذارن:)

دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.