بعد از یک ساعت جر و بحث با این پشتیبانی دون فهم لینک سیس برای اینکه فایل firmware داخل  سایتشون خراب هست، این رو برای به روز رسانی Firmware دستگاه BEFDSR41W نسخه  V3.40(FH.5)b2 پیدا کردم:۳۴۰fh5b2

در اینجا یکصد جایزه برتر InfoWorld برای سال ۲۰۰۷ را می توانید در مجموعه های  مختلفی مشاهده کنید. این انتخاب ها مربوط به پروژه های مربوط به حوزه IT برای برترین  هر گروه کاری (اقتصادی، خدماتی، دولتی، نظامی…) است. برای مقایسه با وضع جاری  کشور  مجموعه پروژه های دولتی و  مجموعه مخابرات را مرور کنید!


محمدرضا طاهری
عزیز بعد از مدتی که نوشته به جمله جالبی اشاره کرده است. در نوشته  انتخابات اینترنتی در ایران دیر است یا زود نوشته: “در سازمانها و ادرات دولتی ایران در حد  استانداردهای بالای دنیابرای تجهیزات و پروژه های آی تی هزینه می شود. من هم با حضور در  دو شرکت وابسته به دولت به مدت ۹ سال این مسئله را به وضوح شاهد بودم. اما متاسفانه  با صرف هزینه های مناسب جهت بسترهای لازم و حتی استخدام نیروهای متعدد متخصص،  باز هم پروژه های نرم افزاری خیلی موفق نیستند و بعضا به راحتی توسط فرد و یا افرادی  تهدید می شوند.

روش های اعجاب انگیز برای بازیابی اطلاعات!

Most unusual data disaster horror stories for 2007
 از اسلش دات! البته بیشتر  یک مقاله تبلیغاتی است، ولی تزریق روغن به داخل هارد دیسک و اسپری کردن حشره کش بر روی هارد هرچه باشد جالب است!